Zadzwoń do nas
602 370 190

Remonty i Wykończenia

Jeśli planujesz remont w swoim domu, mieszkaniu czy też w biurze to dobrze trafiłeś. Remonty i wykończenia to nasza specjalność.

Wiosna to czas, w którym większość z nas zabiera się za remont czy też odświeżenie starego wnętrza. Może i Ty planujesz modernizacje swojego wnętrza? Jeśli tak – chętnie pomożemy.

Żaden stan mieszkania czy też domu nas nie zdziwi. Wykonywaliśmy remonty od podstaw oraz wykańczamy mieszkanie pod klucz. Do wykonywania naszych usług używamy materiałów wysokiej jakości . Zajmujemy się malowaniem i szpachlowaniem, stawianiem nowych ścianek działowych oraz ścian, instalacjami wodno-kanalizacyjnymi, instalacjami elektrycznymi, instalacjami gazowymi, instalacjami alarmowymi, instalacjami TV-sat i Internet, modernizacją łazienek oraz kuchni, nowymi panelami, parkietami, kafelkami jak i także tynkowaniem zewnętrznym oraz wewnętrznym.

Jak widać nasza oferta jest bardzo mocno rozbudowana. Jeśli masz pytania o inne usługi to śmiało dzwoń lub pisz – odpowiemy na każde zapytanie. Wszystkie nasze usługi wykonujemy ze starannością oraz dokładnością. Zależy nam na zadowoleniu klientów. Swoją pracę traktujemy jako pasję,  jest to bardzo duży atut. Na wszystkie nasze usługi dajemy gwarancję Państwa zadowolenia.

W trakcie prac są możliwe zmiany koncepcji oraz dodatkowe spostrzeżenia, które przychodzą z czasem. Dostosowujemy się całkowicie do naszego Klienta. Zapraszamy serdecznie do kontaktu oraz do zapoznania się z naszą rozbudowaną ofertą. Chętnie odpowiemy na wszelkie nurtujące Państwa pytania.

Remonty mieszkań i domów, usługi remontowe Poznań