Zadzwoń do nas
602 370 190

Osuszanie wilgotnych i zalanych pomieszczeń

Zalanie pomieszczenia, zawilgocenie ścian lub inne niepokojące objawy wilgoci obecnej w tynku lub posadzce wymagają sprawnego, szybkiego, a przede wszystkim – umiejętnego działania. Nasza firma oferuje profesjonalne usługi osuszania zalanych i wilgotnych pomieszczeń. Posiadamy duże doświadczenie, wykwalifikowanych pracowników oraz niezbędny, specjalistyczny sprzęt, aby wykonać usługę dobrze i bezpiecznie dla użytkowników pomieszczenia.

Jedną z metod stosowanych przez naszą firmę jest iniekcja krystaliczna. To ekologiczne rozwiązanie polega na izolacji zawilgoconych ścian i fundamentów za pomocą specjalnych preparatów mineralnych. Innym sposobem jest zastosowanie profesjonalnych, przemysłowych pochłaniaczy wilgoci o dużej wydajności i widocznych efektach działania. Postawienie ich w zawilgoconym pomieszczeniu znacznie zmniejsza procent wilgotności względnej. W swojej ofercie posiadamy także zakładanie drenażowych opasek i odwodnień terenu, które pozwalają skutecznie obniżyć poziom wody na działce budowlanej.

W przypadku silnego zawilgocenia i pojawienia się pleśni, wśród niezbędnych prac remontowych oferujemy odkucie mokrych tynków i posadzek, a także odnowienie i malowanie zniszczonych powierzchni. Stosując odpowiednie materiały i preparaty, jesteśmy w stanie znacznie zmniejszyć szkodliwe skutki, jakie wilgoć potrafi wyrządzić w ścianach budynku. Po usunięciu grzybów i pleśni, proponujemy ozonowanie, które skutecznie dezynfekuje (niszczy wszelkie drobnoustroje – grzyby, bakterie, wirusy), a także zwalcza nieprzyjemny zapach.

Remonty mieszkań i domów, usługi remontowe Poznań