Zadzwoń do nas
602 370 190

Budowa Domów

Filarem oferty naszej firmy stanowi budowa domów (również pod klucz), w skład której wchodzą:

  • projekty i uzgodnienia,
  • kosztorysy,
  • wykonawstwo,
  • nadzór budowlany.

Zajmujemy się budową nieruchomości mieszkalnych od podstaw, do momentu, w którym klient życzy sobie otrzymać dom gotowy do zamieszkania. Nasza firma wykonuje zlecenia do stanu surowego, jak również całkowite, „pod klucz”. Przygotowujemy również precyzyjne projekty wraz z kosztorysem, uwzględniając wszelkie realne oczekiwania Zleceniodawcy.

Podczas planowania służymy wiedzą, wskazówkami i doradztwem w każdej kwestii związanej z budową. Przed rozpoczęciem prac dokładnie omawiamy projekt, dzięki czemu można wprowadzić do niego modyfikacje, w pełni dostosowując go do wizji Klienta. Wykwalifikowana i doświadczona ekipa zajmuje się wykonaniem projektu zgodnie z planem budowy zaakceptowanym przez zlecającego.

W pracy wykorzystujemy najwyższej jakości materiały oraz profesjonalne maszyny i narzędzia, pozwalające uzyskiwać oczekiwane rezultaty. Nasza staranność i nieprzeciętna dbałość o detale to gwarancja efektu końcowego optymalnie odwzorowującego projekt. Każdy tworzony przez nas element budynku wyróżnia się trwałością i solidnością. Roboty wykonujemy w sposób nieuciążliwy dla otoczenia, pozostawiając powstającą nieruchomość w stanie możliwie estetycznym i czystym. Podczas wszystkich podejmowanych prac oferujemy również pełen nadzór budowlany, co oznacza, że ułatwiamy załatwienie spraw formalnych związanych z legalnym wzniesieniem prywatnego domu.

Remonty mieszkań i domów, usługi remontowe Poznań